ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN +90 (312) 316 14 24

Duyurular

Anoder

Kura Çekim Sonuçları

- +

ANKARA’NIN İKİNCİ GALERİCİLER SİTESİ İÇİN KURA ÇEKİMİ YAPILDI…

Ankara Oto Galericileri Derneği ANODER’in Ankara’ya ikinci Oto Galericiler Sitesi’ni kazandırmak için kurduğu kooperatif olan ANOKOOP’un İVEDİK OSB’ye inşa etmeye başladığı oto galericiler sitesi için ANOKOOP ortaklarının kura çekimi İvedik OSB Toplantı ve Balo Salonu’nda Noter huzurunda yapıldı.
Tüm ortakların yoğun ilgi gösterdiği Kura Çekimi öncesi ANODER ve ANOKOOP Başkanı İlkay Kalkan bir konuşma yaparak gelinen süreç ile ilgili bilgi aktardı.

ANODER II. Başkanı ve Mali Müşavir Mustafa Macar ise Kura Çekimi ile ilgili bilgi aktararak, kura çekimi sonrasında ANOKOOP ortaklarının hem kendi aralarında hemde Müteahhit Firmaya ait işleri ile takas yapabileceklerini belirterek konu ile ilgili detayları paylaştı.

Kura çekimi, noter huzurunda ve noter yetkilileri tarafından yapılıp kayıt altına alınmıştır. Kura çekimi ayrıca kamera ile kayıt altına da alınarak hiçbir şaibe ve şüpheye yer bırakılmadan tamamlanmıştır.
Pandemi ile ilgili önlemler kapsamında toplantıda sosyal mesafe kurallarına harfiyen uyulurken, katılımcıların ateşi ölçülerek, maske verildi. Salon girişinde farklı noktalara da dezenfektan yerleştirildi.

ANOKOOP ORTAKLARI İVEDİK OSB KURA ÇEKİM SONUÇLARI ŞÖYLE:

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.