ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN +90 (312) 316 14 24

Güncel

Anoder

OTOKENT ANKARA’NIN İŞLETMESİ İÇİN BİZ GRUP İLE GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

- +
Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde Türkiye’nin En İyi Mimari Projesi ödülüne layık görülen, özenle tasarlanan mimarisiyle global anlamda da bütün dikkatleri üzerine çeken ve Avrupa’nın en büyük Otomobil AVM’si olan OTOKENT Ankara hızla tamamlanırken AVM’nin profesyonel ve modern bir işletme yapısında hizmet vermesi için BİZ Grup ile yapılan görüşmelerde sürüyor.
Ankara Oto Galericileri Derneği ANODER önderliğinde kurulan ANOKOOP ve DBN İnşaat işbirliği ile tapılan OTOKENT Ankara’nın açılışı için hızla sona yaklaşılırken AVM’nin temizliğinden güvenliğine, teknik-mekanik işleyişinden bakımına varıncaya kadar sistemli bir şekilde yönetilmesi ile ilgili yönetim DBN firması yetkileri ve ANOKOOP Yönetim Kurulu ile BİZ Grup yetkilileri düzenli görüşmelerine devam ediyor.
BİZ Grup tarafından yazılan detaylı sunumda AVM Yönetimi ile ilgili tüm detaylar DBN ve ANOKOOP Yönetimine aktarılmıştır.
DBN İnşaat yetkilileri ile ANOKOOP Yönetim Kurulu ilerleyen zamanda ilgili teklifi inceleyip karara bağlayacaktır.
Ankara’nın en merkezi yerinde, tüm Ankaralılara hizmet sunacak olan OTOKENT Ankara Otomobil Ticaretinin kalbi olmak için gün sayıyor…

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.